Медіатека

Книги


Заржицька, Е. Пригоди рожевого динозаврика та його друзів. -  Дніпропетровськ: Поліграфіст, 2001. - 32 с.

Книга розповідає про пригоди у доісторичному світі. Читач познайомиться із динозавриком Тошкою, бронтозавриком Бронею, птеродактилем Тіною та їхніми вірними друзями. Разом із героями казки діти можуть навчитися допомагати, співчувати й долати життєві труднощі, а також дізнаються про життя істот юрського періоду. 


Заржицька, Е. Три сходинки голодомору : для коментованого читання. - Дніпропетровськ: Пороги, 2009. - 83 с.

Це повість про життя сільських дітей - Марічки і Петруся, яким у житті випало чимало важких випробовувань. Сходинками життя піднімаються вони до розуміння головних людських цінностей - чуйності, доброти, любові до рідної землі.Основний час, про який оповідується у повісті - 1932-1933 роки.Книга є першою спробою описати ті лихі події очима підлітків. Через призму поглядів головних героїв змальовано сприйняття благородних і ганебних вчинків дорослих односельців.


Заржицька, Е. Як черепаха Наталка до школи збиралася. - Дніпропетровськ: Пороги, 2011. - 32 с.

Книга «Як черепаха Наталка до школи збиралася» - про життя тварин. Героїня казки черепаха Наталка щиро всім допомагає, у неї багато друзів.


Заржицька, Е. Цукерка для динозаврика. - Київ: Кассіопея, 2014. - 74 с.

Герої казки Еліни Заржицької «Цукерка для динозаврика» не звичайні. Це - птерозаври, птеродактилі, тарбозаври, зауролофи, велетенські бабки - тварини юрського періоду. Але починаєш читати - і вони поруч, відчиняються крихітні дверцята, і на зелен-травичку вибігають головні герої - Динозаврик Тошка, Птеродактиль Тіна і Бронтозавр Броня.


Заржицька, Е. Великий Луг над Дніпром: казки і легенди. - Київ: Кассіопея, 2014. - 151 с. - (Читаю сам)

Збірка авторських казок та легенд Нижньої Наддніпрянщини Еліни Заржицької «Великий Луг над Дніпром» переносить нас у яскравий фантастичний світ.

Сучасна казкарка свідомо обирає місцем події для своїх оповідок саме рідний край - локалізуючи події берегами Дніпра, Великим Лугом, околицями Січеслава - Катеринослава, кидаючи залюблений погляд у бік річок Сули й Сури, Вовчої й Орелі... Читаєш ці небувалі, фантастичні й захопливі історії й відчуваєш, що до неба - рукою подати, що таки справді жили й були у наших краях баби Джоли, які перетворилися на комах; що той чумак, який знав так багато пісень, таки й досі виспівує їх на Чумацькому Шляху на Небі, яке так любить Землю...


Заржицька, Е. Китеня Тимко: частина перша. -  Харків: Талант, 2015. - 64 с. - (Читаю сам)

Невгамовне, добре й трішки збитошне китеня Тимко вирушає на пошуки своїх перших прецікавих пригод. Кого зустріне малюк на своєму шляху - добрих друзів чи грізних ворогів? Чи вдасться йому врятувати Летючу Рибку, а, може, її з'їсть ненажера Альбатрос? Ці й багато інших захоплюючих історій чекають на наших захоплюючих історій чекають на наших юних читачів у книжці «Китеня Тимко».


Заржицька, Е. Китеня Тимко: частина друга. - Харків: Талант, 2015. - 64 с. - (Читаю сам)

З часів перших пригод непогамовний Тимко трішечки подорослішав - так гадає його матуся. ...став ЗОВСІМ дорослий - так гадає Тимко. Отож, сповнений рішучості (і потай від мами) наш малюк вирушає в довгу небезпечну мандрівку до берегів таємничої Австралії. Разом із ним, як завжди, найвірніші друзі - Рипучий Корабель та капітан Хвалько-Теревенько. А переслідує їх величезний кашалот... Отож, наші мандрівники пливуть назустріч пригодам, новим відкриттям і враженням. Які ж несподіванки чекають на них?..


Заржицька, Е. Черепашка Таша собирает друзей. - Новокузнецьк: Союз писателей, 2015. - 120 с. - (Восторг души)

А чи знаєте ви, дорогі друзі, черепашку Ташу? Якщо немає, то скажу коротко: це мила маленька черепашка, яка живе в нірці під кущем, на самому березі річки. Таша - хороша і ввічлива черепашка. У неї багато друзів і знайомих: тритон Тришка, сорока Соня, пугач Федір Федорович, сороконіжка Ніна, жабеня Гоша. А ще черепашка любить подорожувати, готувати, слухати казки та малювати. А головне - вона не може жити без пригод. Яких? Прочитайте книгу - і дізнаєтеся!


Заржицька, Е. Мир, в котором ты живешь. - Новокузнецьк: Союз писателей, 2015. - 76 с. 

Кожна дитина намагається самостійно досліджувати навколишній світ. І нічого, якщо, як то кажуть, «перший млинець виходить грудкою». Зате потім ... А що потім? Потім - як, наприклад, головний герой цієї книги, малюк зможе почути не тільки голоси природи, а й простих речей. І повірте, вони розкажуть йому багато цікавого!


Заржицька, Е. Китеня Тимко і кальмар Архітеутис : частина третя. - Харків: Талант, 2015. - 64 с. - (Читаю сам). 

Поки мале непогамовне китеня Тимко безтурботно пливе до Австралії, в темній безодній океану трапилося щось жахливе. Прокинувся лютий кальмар Архітеутис! Гігантський монстр спав аж сто років і тепер ладен хапати, шматувати й жувати всіх, хто трапиться йому на шляху. Чи вдасться Тимкові та його друзям оминути страшну небезпеку? Про це й нові цікавезні пригоди жителів океану читайте в третій частині книги «Китеня Тимко»!


Заржицька, Е. Легенди про козаків. - Харків: Талант, 2016. - 64 с. - (Читаю сам). 

"Легенди про козаків" - книга зхоплюючих пригодницьких оповідок, створених чудовою українською письменницею Еліною Заржицькою. Її герої - хоробрі козаки, брава козачка Стеша, звитяжні січовики - стають до бою зі злом і долають смертельну небезпеку.

Пропонуємо тобі, маленький читачу, зануритися у світ читання й зустрітися з дивовижними героями цієї книги.


Заржицька, Е. Як козак у морського царя служив. - Харків:  Талант, 2016. - 64 с. - (Читаю сам).

Українські козаки до всього вдатні - хоч на вовка-сіроманця обернутися, хоч військом морським керувати. І небезпечні Дніпровські пороги вони здолають, і з потойбічного острова виберуться, і коханих порятують. А які музики та рибалки живуть у козацькому краї! Цікавих пригод та романтики в книзі предосить.Текст доповнюють цікаві тести для формування вдумливого, уважного читання. А за допомогою красивої закладки з шифром діти зможуть відповісти на запитання, як називалася коротка козацька люлька.

Тож захоплюючого читання вам, друзі!


Заржицька, Е. Китеня Тимко. Подорож до Австралії.- Харків: Талант, 2016. - 64 с. - (Читаю сам).

Звідки взялися морські черепахи? Чи зможе Кораловий Кущик збудувати атол? Чи проковтне гігантський кальмар Архітеутис океанський лайнер, а може, його самого подужає жахливий дракон?Нові неймовірні пригоди Тимка та його друзів чекають на тебе в четвертій частині захоплюючої книги Еліни Заржицької "Китеня Тимко"! 


Заржицька, Е. Китеня Тимко та Морська Зірочка. - Харків: Талант, 2016. - 64 с. - (Читаю сам).

П'яту книгу про пригоди Тимка можна сміливо назвати детективом. Зморений голодом кальмар Архітеутис намірився за будь-що набити собі черево ласою здобиччю. А морські зірки заповзялися зжерти цілий Бар'єрний риф!Чи вдасться Тимку та Морській Зірочці зупинити навалу кораложерів? Чи викаже Баклан лютому кальмару Архітеутису, куди прямує Тимко? Хто переможе в цій шаленій морській гонитві? Про нові незвичайні пригоди Тимка читайте в книзі Е. Заржицької "Китеня Тимко та Морська Зірочка"


Заржицька, Е. Китеня Тимко. Останній бій. - Харків: Талант, 2016. - 64 с. - (Читаю сам).

Остання, шоста книга про пригоди невгамовного китеняти Тимка читається на одному диханні. Чим же скінчиться морська подорож? Хто переможе у вирішальній битві? Гігантський кальмар Архітеутис чи щирі й дружні мешканці океану? Про захоплюючі пригоди китеняти Тимка і його друзів читайте у книзі Еліни Заржицької «Китеня Тимко. Останній бій».


Заржицька, Е. Про маленького метелика. - Харків: Талант, 2017. - 64 с. - (Читаю сам).

Запрошуємо юних читачів до чарівного світу казок, на зустріч із дивовижними персонажами цієї книги. Казки про тварин створені чудовою українською письменницею Еліною Заржицькою. Прості та мудрі, веселі та розумні, ці історії обов'язково сподобаються малюкам і спонукатимуть до читання.


Заржицька, Е. Заєць та чарівний барабан. - Харків: Талант, 2017. - 64 с. - (Читаю сам).

Пропонуємо маленьким читачам зануритися у чарівний світ казок і зустрітися з дивовижними персонажами цієї книги. Казки про тварин створені чудовою українською письменницею Еліною Заржицькою. Прості й мудрі, веселі та розумні, ці історії обов'язково сподобаються малечі, спонукатимуть до читання.


Заржицька, Е. Морські пригоди. - Харків:  Талант, 2018. - 132 с. - (Найкращий подарунок).

Непогамовне, добре й трішки збитошне китеня Тимко вирушає на пошуки пригод. На малюка чекає зустріч із дивовижними мешканцями океану, порятунок океану від нафтової катастрофи, подорож до далекої Австралії... Тимкові та його друзям доведеться зустрітися навіть із лютим кальмаром Архітеутисом! Чи вдасться їм оминути страшну небезпеку? Пізнавальна, сповнена гумору книжка Е. Заржицької неодмінно сподобається маленьким шанувальникам морських пригод.


Заржицька, Е. Що ми знаємо про себе?: оповідки про організм людини. - Львів:  Світ, 2019. - 64 с.

Нова книжка відомої дитячої письменниці Еліна Заржицької «Що ми знаємо про себе?» знайомить юних читачів із «внутрішнім світом» людини, розповідає про різноманітні властивості людського організму, у легкій і цікавій формі розтлумачує дитині, як працюють серце, легені, м'язи, кишківник, навіщо дотримуватись режиму дня та сну тощо.

Видання може стати у пригоді вихователям, учителям, батькам під час проведення занять, уроків і виховних бесід з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.


Заржицька, Е. Пригоди динозавриків : повість-казка.- Харків: Талант, 2020. - 96 с. - (Найкращий подарунок).

Щирі й добродушні динозаврики - Досвіт і його друзі - мріють створити команду рятувальників До-Ла-До. Чи вистачить їм відваги та винахідливості допомагати мешканцям лісу? Чи вдастся Досвіту врятуватися від страшних зубів алозавра?..Разом з героями цієї книжки читачі переживуть дивовижні пригоди, у яких найголовніше - вірна дружба. А також дізнаються багато цікавого про світанок нашої планети.


Заржицька, Е. Легенди про козаків.- Харків: Талант, 2020. - 96 с. - (Найкращий подарунок)

"Легенди про козаків" - книга зхоплюючих пригодницьких оповідок, створених чудовою українською письменницею Еліною Заржицькою. Її герої - хоробрі козаки, брава козачка Стеша, звитяжні січовики - стають до бою зі злом і долають смертельну небезпеку.

Пропонуємо тобі, маленький читачу, зануритися у світ читання й зустрітися з дивовижними героями цієї книги.

Аудіокниги

Казка про маленького метелика

Заєць та чарівний барабан

Як горобець легкого життя шукав 

Казка про маму лесицю та її вовченят

Читає автор

Еліна Заржицька
"Як жаба ненажерливій щуці помстилася"

Еліна Заржицька "Як дружба допомогла кабану і катчці від мисливця врятуватися"

Еліна Заржицька "Про жадібного парубка"

Еліна Заржицька. З книгою у майбутнє.

Заржицька Еліна "Як козак пихатого пана провчив" 

Еліна Заржицька "Сонячний чоловічок" 

Мультики

Заржицька Еліна "Як черепаха Наталка до школи збиралась" Ч. 1

Заржицька Еліна "Як черепаха Наталка до школи збиралась" Ч. 3

Заржицька Еліна "Як черепаха Наталка до школи збиралась" Ч. 2

Заржицька Еліна "Як черепаха Наталка до школи збиралась" Ч. 4

Заржицька Е "Як черепаха Наталка Старий Дуб врятувала"

Заржицька Еліна "Про самотнього кабанчика"

Заржицька Еліна "Казка про ліниву ворону "

Заржицька Еліна "Казка про ліниву ворону" : "Un Corbeau paresseux" (титри французькою мовою)

Заржицька Еліна "Про маленького метелика"

Заржицька Еліна " Легенда про трьох братів"

Заржицька Еліна "Як вуж намагався гадюкою стати"

© 2021 "Дивовижний світ книжок Еліни Заржицької". Всі права захищені.
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати