Січеславські письменники на варті слова

13 вересня 2022 р.

День міста Дніпрa в області відзначили написанням диктанту з новоствореного електронного збірника «Січеславщина: на варті слова». У літературній акції, яка проходила 8-10 вересня у форматах офлайн та онлайн, взяли участь слухачі курсів української мови, читачі й бібліотекарі Дніпропетровських обласних бібліотек для молоді і для дітей, курсанти й члени Січеславської Просвіти.

На заходах були присутні письменники, які впорядкували і видали методичний посібник «Січеславщина: на варті слова» - упорядниця книги Євгенія Яворська, членкині редакційної колегії Еліна Заржицька та Марія Дружко, заступник голови ДОО НСПУ Володимир Кільченський.

Як зазначив голова Дніпровського міського об'єднання Товариства «Просвіта» Сергій Тютюнник: «Це не лише добірка диктантів, але й взірець славних традицій української літератури, що ввібрав у себе уривки з найкращих творів письменників Придніпров'я - як класиків, так і сучасних - серед яких Адріан Кащенко, Валер'ян Підмогильний, Олесь Гончар, Павло Загребельний, Марія Дружко, Микола Миколаєнко, Ольга Рєпіна, Федір Сухоніс, Микола Чабан, Віктор Веретенников, Володимир Заремба, Еліна Заржицька, Володимир Сіренко».

© 2021 "Дивовижний світ книжок Еліни Заржицької". Всі права захищені.
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати