BOOKНОВИНКА НА ХВИЛИНКУ

5 травня 2021 р.

Привіт, читайлику! Знайомся з новою книгою Еліна Заржицька «Пригоди динозавриків». Ця письменниця вже тобі знайома, тому що вона - добрий друг нашої бібліотеки. І ми не раз з нею зустрічались в онлайн-форматі.

Ця книжечка - із великого подарунку, який ми отримали від #Український_інститут_книги, за що щиро дякуємо! Ти швидко її впізнаєш серед інших за особливою наліпкою.

Герої казки Еліни Заржицької - це щирі і добродушні динозаврики - Досвіт та його друзі. Вони мріють створити команду рятувальників До-Ла-До. Найголовніше для динозавриків - це вірна дружба, яка їх щоразу рятує під час дивовижних пригод. Чи вистачить їм відваги та винахідливості допомагати мешканцям лісу? Чи вдасться Досвіту врятуватися від страшних зубів алозавра? Відповіді на ці питання ти знайдеш у книжечці. Скоріш бери і читай!

А поки що ти можеш познайомитись з рожевим динозавриком Досвітом, переглянувши відео, яке для тебе підготували бібліотекарі. А про подальші пригоди Досвіта та його друзів дізнавайся з книги.

© 2021 "Дивовижний світ книжок Еліни Заржицької". Всі права захищені.
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати