Зустріч з новою книгою

9 березня 2021 р. 

Завжди приємно ходити на гостину!

А коли в тебе ще дуже гарний та корисний подарунок, ще приємніше.

Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей разом з дитячою письменницею Еліною Іванівною Заржицькою вирушили до школи № 6 м. Дніпра на зустріч з маленькими читачами. З собою вони взяли новий електронний збірник «Йому тринадцятий минало».

Пані Еліна розповіла, як з'явилась ідея створити таку збірку, де письменники розповіли б дітям про життя Тараса Шевченка, з яких міст та країн прибули твори і як маленькі ілюстратори працювали над створенням героїв цих віршів, казок та оповідань.

Діти мали нагоду послухати привітання від співавторів цієї збірки. Так ми побували у місті Івано - Франківськ, де письменниця Віталія Савченко прочитала уривок зі свого твору «Тарасові сни», а Лариса Омельченко розповіла цікаво про мурали, побували ми й у місті Софії де з нами привіталися письменниця Анна Багряна і її донечка, яка також брала участь у створенні ілюстрацій до цієї збірки.

Зустріч пройшла жваво, діти ставили дуже багато запитань, на які пані Еліна з задоволенням відповідала.

Маленькі читані отримали у подарунок диск зі збіркою «Йому тринадцятий минало».

Ми запросили всіх на гостину до Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей, де вони матимуть нагоду дізнатися ще більше цікавого про книги і не тільки!

© 2021 "Дивовижний світ книжок Еліни Заржицької". Всі права захищені.
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати